Информация за сайта prolesha-bg.com

• This topic has 1 участник and 0 отговори.
Преглеждане на 0 раздела отговори
  • Автор
    Публикации
      Мая ГеоргиеваМагеа
      Отговорник

Уважаеми приятели и жители на село Пролеша,

Този сайт е за Вас!

Неговото създаване е резултат от назрялата необходимост от един подобен малък информационен портал.
      В селото се случват разнообразни събития и случки – културни, политически, икономически и т.н.. Тук има и належащи проблеми, висящи от дълги години в очакване на своето положително разрешаване. В Пролеша живеят интересни хора с богати знания и опитност, които има какво да разкажат. Имаме и талантливи, креативни деца и личности. Група ентусиасти се грижат да има читалищна и културна дейност, и независимо от ограничените бюджети, те се справят повече от добре. Всичко това няма как да не вълнува всеки от нас, живущите и обичащи това красиво малко село.
      На това трябва да се даде трибуна и да се популяризира – за пролешани!
      Много от живущите в селото остават в страни и не са запознати. А селището се разраства, имаме вече много млади хора, които ми се иска да приобщим.

Това са причините, които ме подтикнаха да отделя от времето си и даром да направя тази публична страница за Вас. Защото Хората го искат и заслужават.
      Този сайт ще бъде обновяван периодично и аз ще се постарая, четящите да са информирани за случващото се, предстоящото, както и за важни и/или парливи теми.

Очаквам да участвате и Вие с интересни и полезни публикации, които са по някакъв начин свързани с Пролеша.
      Може да се регистрирате или да влезете с вашия социален профил във Фейсбук.
      На ваше разположение съм за Вашите предложения и мнения, за да направим заедно този портал образец, който да бъде следван и харесван от посетителите. А всичко това, ще е още една причина нашето село Пролеша да се похвали.

Не се колебайте да се свържете с мен за Вашите въпроси, коментари и препоръки тук!

Благодаря!
      Мая

Преглеждане на 0 раздела отговори
  • Темата ‘Информация за сайта prolesha-bg.com’ е затворена за нови отговори.